Bilgi İşlem Personel Desteği

Bilgi İşlem Personel Desteği
Dış Kaynak (OutSource) 

Zaman içinde kurum ve işletmeler kendi bünyesinde personel barındırmanın maliyetli bir uygulama olduğunun farkına varmış ve içeride bulunan bilgi işlem personeli sayısını düşürerek bir takım konularda çözüm almayı tercih etmiştir.

Profesyonel destek hizmeti veren personellerimiz sayesinde müşterilerine hızlı ve daha az maliyetli çözümler sunabilmekteyiz. Biz yeni çıkan teknolojilerin her birini anı anına takibi için yoğun çaba gösteriyoruz. Yeni çıkan çözümlerin müşterilere sunabilmesi için öncelikle firmanın bu ürünle ilgili teknik eğitimi alması gerekmektedir.Teknik eğitimini tamamlayan personelimiz geçmiş iş tecrübesi ile en doğru ve hızlı zamanda teknik destek vermektedir.

Garanti Teknoloji olarak sizin yerinize alanlarında uzman personelleri bünyemizde barındırarak firmalara OutSource personel tahsis edebiliyoruz ve bu sayede firma hem profesyonel bir firmanın desteğini almış olacak hem de daha az maliyetle mevcut ihtiyaçlarını karşılamış olacaktır.

Ücretli çalışan bir personelin aylık ücreti haricinde birçok giderinin olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Yol ücreti, sosyal güvencenin sağlanması, aylık ve mesai ücretleri, izin ve kıdem ücretleri gibi bir çok maliyet söz konusudur. Üstelik herhangi bir nedenle işten ayrılan ya da çıkarılan personelin yerine tekrardan aynı uzmanlık düzeyinde bir personelin bulunması ciddi bir insan kaynakları çalışmasını gerektirecektir.

Tüm bunların yerine OutSource personel kiralayabilir, herhangi bir sorun karşısındafirmamız ile muhatap olarak sorunun giderilmesini talep edebilir memnun kalmadığınız takdirde sözleşmenizi fes edebilirsiniz.

Segmentler:

– Giriş Seviyesi Personel :  Kurumunuzun ofis içi bilişim hizmetlerini çözer ve kendisine verilen günlük işleri takibatı ile birlikte herhengibir olağan dışı durumu merkezimize bildirerek profesyonel ekipten yardım alır.

– Kurumsal Destek Personeli : Kurumunuzun tüm bilişim sorunlarında ilk müdahale işlevini yerine getirir ve gerek duyması halinde olağan dışı durumu merkezimize bildirerek profesyonel ekipten yardım alır.

– Profesyonel Destek Personeli : Kurumunuzun tüm bilişim sorunlarında tüm müdahale işlevini yerine getirir,örneğin sunucu (server) yapılandırması network (ağ) sorunları gibi üst düzey sorunları anında müdahale eder ve sorunu en hızlı halde çözümünü sağlar..

 

Personel Hizmetlerimizde sigorta, yol,prim,ikramiye gibi tüm giderler firmamız tarafından karşılanmaktadır.Personelimizi kiralayan müşterimiz sadece anlaşmamız gereği aylık kira bedeli ve yemek giderlerini karşılamaktadır.

 

Garanti Teknoloji

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart