CLOUD AVANTAJLAR

Hızlı Kurulum
Bilişim teknolojileri size zaman kaybettirmek için değil zaman kazandırmak için dizayn edilmiş olmalıdır.
E-Destech.com olarak Cloud Sistemleri en önem verdiği konulardan biri hız ve performanstır.

Ücretsiz ve Zahmetsiz Taşıma
E-Destech.com ekibinin, mevcut sunucunuzun ya da web sitenizin E-Destech.com Datacenter’a aktarımı için planlı, hızlı bir çalışma yürüteceğinden emin olabilirsiniz. Onlarca yeni müşteri E-Destech.com altyapısına taşınmaktadır.

Donanım (Cihaz) Arızasını Unutun
E-Destech.com Cloud ile donanım arızası nedir unutacaksınız.
Her yapının yedeklendiği, yedeğinde yedeklendiği profesyonel altyapıdan hizmet almayı kim istemez ki?

Esneklik
Bugün bir müşteriniz yada siz TV reklamı yayınladığınızda web sitenize gelecek olan ziyaretçiyi düşünebiliyor musunuz? Sadece birkaç tıklama ile (ve hatta sunucunuzu yeniden başlatmaya gerek kalmadan) sistem kaynaklarınızı arttırabilir hatta cloud load balancer sayesinde yükü birden fazla sunucuya dağıtabilirsiniz.

Esnek Sistem Kaynakları
Mevcut projenizi başlattığınız donanımınız, projenizin büyüyüp küçülmesi ile doğru orantılı olarak ölçeklendirilebilir. Bu gibi durumlarda en çok yaşanan sıkıntılar mevcut disk boyutunu ve diğer donanımlarınızı büyütmek için sisteminizin durması ya da yeniden kuruluma ihtiyaç duymasıdır. VitalCloud ile donanım arttırımı gereken durumlarda sisteminizi kapatmaksızın disk, ram vb. donanım kaynaklarını arttırabilirsiniz.

7/24 destek
Prosefyonel destek ekibimiz sizlere hizmet etmekten keyif alır. Siz de bu güvence ile geceleri rahat uyur, bu tarz işlere zaman ayırmak zorunda kalmazsınız.

Mobil Yaşam
Tam da o anda bilgisayar başında olmanız gerekmiyor. Iphone/Ipad yada android uyumlu mobil cihazlarınız sayesinde E-Destech.com sizler için hazırladığı uygulama yardımınıza yetişecektir. Sunucu yönetimiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı E-Destech.com  uygulaması karşılayacaktır.

Live Migration
Planlı, plansız tüm altyapı çalışmalarımızda kiralamış olduğunuz cloud sunucu kesintisiz olarak diğer HyperVisor üzerine taşınır. Sunucunuz yeniden başlatılmadan Blade mimari üzerinde hareket edebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart