Hakkımızda

 

E-Destech Şirket Profili

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan E-Destech ,müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.
Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.
E-Destech olarak, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir.Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.
E-Destech olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.
E-Destech, teknoloji devi Citrix firmasının iş ortaklarındandır.
Vizyonumuz
Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.
Misyonumuz
Tüm E-Destech çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.
Hedeflerimiz
Önümüzdeki yıllar içerisinde konumuzda sektörün en iyi firması olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye taşımaktır.

Değerlerimiz
E-Destech kurum ve çalışanlarıyla öncelikli olarak müşteri memnuniyetını dikkate alır. Tüm ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, dahada fazlasını sunmayı hedef edinmiş olup bunun için tüm birikimini, mali gücünü ve çalışanlarının emeğini ortaya koyar. Hiçbir zaman ödün vermeyeceği iyi iş ahlakı sayesinde de başarı grafiğini sürekli yükseltmektedir.Bu sayede her türlü iş ilişkisini sağlıkla bir şekilde götürebilmektedir.

Bunların yanı sıra müşteriye sağladığımız memnuniyetin en önemli sebebi kurum içinde tüm çalışanlar arasında var olan sevgi ve saygıdır. Bu kurulduğumuz günden beri en önemli değerlerimizden biridir.
E-Destech ailesi olarak sizlerle tanışacağımız ve çalışacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyor, gelişen teknolojinin en verimli kullanılmasında sizlere yardımcı olmak istiyoruz.
İletişim : E-Destech Merkez Ofis
Adres : Örnek Mah. Dumankaya İkon Residens Kat:28 D:150 Ataşehir/İstanbul – Türkiye
Mail: iletisim@e-destech.com.com
Telefonlar : +9 0850 4300 999  – 0532 5 000 999

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart