Kiralık Sunucu (Server)

Garantili, kesintisiz, güvenli ve amaca hizmet eden sunucular..

  • Anında Donanım Garantisi

Sunucu donanımınızın arızalanması durumunda, bir kaç dakika içerisinde arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir. Beklemez ve vakit kaybetmezsiniz, kiralık sunucu hizmetindeki en büyük avantaj budur!

 

  • Bir Kaç Dakika İçinde Aktif

Tüm sunucularımız sistemimize entegre ve siparişinizle birlikte aktivasyon işlemleri başlar. Donanım tedariği ve işletim sistemi kurulumları gibi uzun süren işlemler için beklemenize gerek yoktur.

 

  • Güvenli Sistem Odaları

Sunucunuzun çalıştığı sistem odaları oldukça güvenlidir. Yetkili personeller harici giriş mümkün değildir, talebiniz durumunda kiralamış olduğunuz sunuculara, fiziksel olarak veri merkezimizin çalışma odalarında işlem yapabilirsiniz.

 

  • Ücretsiz Kurulum Desteği

İhtiyacınıza göre işletim sistemi ve gerekli yazılımların kurulum işlemleri, tarafımızdan ücretsiz olarak yapılarak sunucunuz teslim edilir. Böylece teknik bilgiye sahip olmadan da ihtiyacınız olan sisteme ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Kiralık sunucu nedir ?

avantajları nelerdir ?

Sunucu kiralamak, herhangi bir alt yapı maaliyeti gerektirmeksizin, firmamız tarafından sizin için özel olarak hazırlanacak fiziksel bir sunucu donanımının, barındırılması hizmetidir. Bu hizmet dahilinde, herhangi bir donanım maaliyeti ödemenize gerek yoktur. Donanım, Internet ve elektrik alt yapısı tamamiyle firmamıza ait olup, yalnızca sipariş periyodunuza göre hizmete ait ödemenin yapılması yeterli olmaktadır. Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz. Bazı sunucularda minimum kira süresi 12 ay olarak belirtilmiştir.

İhtiyacınıza göre donanım seçimi yapabilmeniz. Sadece sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sadece sizin için çalışıyor olması. Donanım maaliyeti ödemiyor olmanız. Donanım güncellemeleri ve arızalarında ücret ödemiyor olmanız. Herhangi bir donanım probleminde, anında müdahale ve değişiklik yapılabilmesi ve dilediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilmeniz.

Performans (her zaman en yüksek performans için..)

Sunucularımız ve sistem odalarımız her zaman en iyi performansı vermek üzere tasarlanmıştır. Veri merkezi içerisinde eskimiş, ömrünü tamamlamış donanımlar kullanılmaz, her zaman güncel ve en iyi donanımlar kullanılarak en iyi performans ve güvenlik hedeflenir. Ayrıca olası arıza durumları için, her donanımın onlarca yedeği mevcut olup, arıza durumunda dakikalar içerisinde arızalı parça yenisiyle değiştirilir ve hiç bir ücret talep edilmez.

E-Destech veri merkezinde bulunan sunucular  2 farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline,  şirketlerine bağlı olan alt yapımız ile kesintisiz ve yedekli internet erişimi sağlamaktayız.

Paketler için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart