Nebim Sunucu

Nebim Erp İçin Buluta Geçin…

RAHAT EDİN

Nebim Cloud (Bulut) geçince neler olacak;

  • Sunucu (Server) Satınalma,Bakım ve Güncelleme Ücreti,
  • Elektrik ücretleri,
  • İklimlendirme (Soğutma) ücretleri,
  • Yüksek hızda internet ücretleri,
  • Ups (güç kaynağı alım ve bakım ) ücretleri,
  • Jenaratör (alım ve bakım maliyeti) ücretleri,
  • Personel giderleri
Aşağıdaki Cloud (Bulut) Paketleri ile7 Gün 24 Saat kesintisiz çalışma
Sunucu maliyetlerine SON!
Elektrik Maliyetlerine SON!
Ups Jenaratör Gibi Maliyetlere SON!
  • Kısacası Bilgi işlem maliyetlerini sizin için Cloud (bulut) karşılayacak

 

Winner ve V3’ü Kimler Kulanıyor 

Nebim; hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 9.000’den fazla firma ve 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Listeyi görmek isterseniz tıklayın..

Hızlı Uyarlanabilir ERP

nebim-degisime_acik_erp1
Mağazalar arası algoritmik ürün rotasyonundan konsinye satış yönetimine, sezonsal ürünlere yönelik merchandise planlama uygulamalarından perakende odaklı müşteri sadakat yönetimi uygulamalarına kadar, firmanızı büyütürken ihtiyaç duyacağınız öncelikli sektörel uygulamaların zaten geliştirilmiş ve Nebim V3’e dahil edilmiş olmalarından dolayı iş geliştirme projelerinizi hızla hayata geçirin. Nebim V3 ERP uygulamalarını keşfedin Nebim’in geliştirdiği hızlı ERP uyarlama yöntemleri ve proje esnasında paylaşacağı sektörel best practice yöntemleri sayesinde ERP uyarlama ve ek uygulama projelerinizde hız kazanın. Nebim’in merkezi proje yönetimi sistemine uzaktan bağlanarak uyarlama projenizin takvimini, kilometre taşlarını, kaynak kullanımının planlanan ve gerçekleşen durumunu takip edin ve proje yönetimi ile ilgili konularda karar alırken güven ile hareket edin..

 

Değişime ve Büyümeye Açık ERP

Nebim V3’ünüzü; yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar, devletin vergide e-dönüşüm vizyonu nebim-degisime_acik_erp_2kapsamındaki özel entegratör uygulamaları, B2C ve B2B e-ticaret sistemleri, harici müşteri sadakat ve CRM uygulamaları, harici lojistik sistemleri, iş akışı ve doküman yönetimi sistemleri ile entegre ederek ve firmanızı büyütecek iş geliştirme projelerinizi doğru veri ile besleyerek ERP’nizin firmanızın büyüme motoru olmasını sağlayın.

Nebim V3’ün entegrasyon yeteneklerini tanıyın..

Büyük düşünüp küçük adımlarla başlayabileceğiniz, bununla birlikte ihtiyaç duyacağınız zaman üst sürümlerine kolaylıkla terfi edebileceğiniz ve yeni uygulamalarını lisans kapsamınıza kolaylıkla ekleyebileceğiniz modüler yapısı sayesinde Nebim V3’ünüzün firmanızdaki kullanım kapsamını firmanızın büyümesi ile birlikte kolaylıkla genişletin.

Nebim V3’ün farklı sürümlerini ve lisans modelini keşfedin.

nebim-kapsamli_entegre_erpKapsamlı ve Entegre ERP

Tekilleştirilmiş ürün, tedarikçi ve müşteri bilgileri ile çalışabileceğiniz, veriyi üzerinde anlık karar alabileceğiniz şekilde enformasyona dönüştürüp erişiminize sunan Nebim V3 ERP sayesinde A’dan Z’ye tüm iş süreçlerinizi aynı platform üzerinde ve entegre bir şekilde yönetin.

NebimV3 ERP uygulamalarını keşfedin..

 

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966’dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındandır. Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir.

Bugün Türkiye geneline yayılmış Nebim Çözüm Ortakları ile birlikte 600 kişiyi aşan uzman bir kadro; hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 10.000’den fazla firma ve 75.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir. Nebim’in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından ve hizmetlerinden yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yönetebilmektedirler.

Tarihçe

1966

Nebim, dönemin ünlü markalarından Neyir Örme Sanayii A.Ş’nin bilgi işlem merkezi olarak, IBM Unit Record tabanlı bir altyapı üzerinde firmanın üretim, kronometraj, sipariş, satış, mağaza takibi ve muhasebesinin yürütülmesii için hizmet vermeye başlar.

1970

Türkiye’nin ilk IBM System/360 mainframe bilgisayarlarından birinin tedarik edilmesiyle birlikte Neyir Örme Sanayii A.Ş haricinde firmalara da servis büro hizmeti vermeye başlar.

1977

Neyir Örme bünyesinden ayrılarak bir anonim şirkete dönüşür. Nebim Neyir Bilgisayar Sanayii ve Hizmetleri A.Ş. adını alır.

1981-1982

Texas Instruments’in Türkiye distribütörlüğünü alarak donanım satmaya başlar. Donanım ürünlerinin tamir ve bakımı için bünyesinde bir teknik servis kurar. Merkezini İstanbul’da bugün de hizmet vermeye devam ettiği iş yeri olan Dedeman İş Hanı’na taşır ve Ankara’da bir bölge müdürlüğü kurarak faaliyet gösterdiği alanı genişletir.

Unix ve COBOL tabanlı ticari programlar geliştirmeye başlar.

1988

Standart bir “Paket Program” geliştirip lisansını veren ve desteğini sunan bir iş modeli kurarak bir Bağımsız Yazılım Firmasına dönüşür (Independent Software Vendor).

1995

Çözümlerini Türkiye’ye yaymak üzere bir dağıtım kanalı kurmaya başlar.

1997

Microsoft ile stratejik bir iş birliği yapar. Microsoft SQL Server üzerinde çalışan, Microsoft Windows tabanlı bir grafik kullanıcı ara yüzü sunan, Client/Server mimarili bir yazılım altyapısı üzerinde yazılım geliştirmeye başlar.

2000-2001

Türkiye’nin ilk ilişkisel veri tabanı üzerinde çalışan, grafik kullanıcı arayüzü sunan Kurumsal Kaynak Planlama (Enterprise Resource Planning ERP) ürünlerinden biri olan Nebim Winner’ı kullanıcıların hizmetine sunar.

2004

Bununla birlikte, donanım satışı ve teknik servis faaliyetlerine son vererek sadece yazılım geliştirmeye odaklanır. Böylece bir Bağımsız Yazılım Firmasına dönüşümünü tamamlar. Dağıtım kanalına yeni çözüm ortakları ekleyerek tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlar.

Microsoft ile 1997’den beri devam eden stratejik iş birliğini güçlendirerek Microsoft Gold Certified Partner statüsüne ulaşır.

2010

Türkiye genelinde 65 çözüm ortağı ile birlikte; Nebim çözümlerini kullanan 9.000’den fazla firma ve 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet vererek; hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin lideri konumuna gelir.

IBM ile stratejik bir iş birliği yaparak IBM Çözüm Ortağı olur. IBM Cognos ürünleri üzerinde Kurumsal Performans Yönetimi (Corporate Performance Management) çözümleri geliştirmeye başlar.

2011

2005’ten beri geliştirdiği; esnek ve ölçeklenebilen bir platform üzerinde, hedeflere dayanan, tamamen entegre yönetim süreçleriyle kaynakların verimli kullanılmasını sağlayan yeni ERP ürünü olan Nebim V3’ü kullanıcıların hizmetine sunar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart