NEDEN Sanallaştırma

E-Destech.com olarak Sizin için 4 adet basit madde ile Sanallaştırmayı belirtmek istedik..

Ölçeklenebilir

Esnektir

Düşük Maliyetli ve Kendini Amorti Edebilen Yatırım

Çeviktir (Ergonomiktir)
(Her Yerden, Her Cihazdan)

 

1- Ölçeklenebilir

olceklenebilir_yapiBir bilgi işlem kaynağının size hizmet etmesini istiyorsanız ancak bu hizmetin ne kadarına ihtiyacınız olacağını bilmiyorsanız, bulut (Sanallaştırma) hizmeti burada ölçeklenebilir özelliği ile karşınıza çıkıyor.

Bulut, küçük, orta ve büyük şirketlere gerektiğinde bir ya da iki sunucudan gerektiğinde de yüz sunucudan faydalanabilmelerini ve üstelik bunu diledikleri an yapabilmelerini sağlar.

E-Destech.com  olarak sunduğumuz bulut, ihtiyaçlara göre ölçeklenebiliyor.

Şirketler sunucu ihtiyaçları olduğu zaman yeni sunucuya geçmek yerine, maliyet ve güvenlik avantajından dolayı E-Destech.com  altyapısını kullanmayı tercih ediyor.

Şirketler ya da kullanıcılar bulut ile kendi taleplerine ve ihtiyaçlarına göre, sunucularını kolaylıkla büyütebilir ya da küçültebilir.

 

 

2-Esnek

serversİstenilen uygulamayı arzu edilen her türlü şekilde çalıştırma özgürlüğü sunan bulut teknolojisi, esnek, öngörülebilir ve şeffaf bir uygulamadır.

Bulutun esneklik özelliği ile en yüksek performans gerektiren uygulamalar bile anında kullanıma sunulabilir.

Kullanıcının bulut makinesi kişinin ihtiyacına göre genişler ve işlem yoğunluğu sona erdiğinde daralır.

Bulut teknolojisi sayesinde, bir şekil değiştiren haline gelen bilgisayar içinde geldiği kutuyla sınırlı kalmayarak esneklik kazanır.

İstediğiniz sanal sunucuyu istediğiniz fiziki sunucuya rahatlıkla donanım ayırd etmeksizin taşıyabilme imkanı..

 

3-Düşük Maliyetli ve Kendini Amorti Edebilen Yatırım

dusuk-maliyetBulut bilişim(Sanallaştırma) mali açıdan size büyük imkânlar sunuyor.

Bulut ile yalnızca tükettiğiniz kaynak kadar para ödersiniz. E-Destech.com  tarafında ise bunun anlamı şudur: Her işlem için harcanan kaynak ayrı ayrı hesaplanır ve aktif olarak bu işlem kaynaklarını kullanmadığınız zamanlar için faturalandırılmazsınız.

Kısacası, sadece kullandığınız kadar ödersiniz.

Aylık faturalarınızı hesap makinemiz üzerinden kolayca hesaplayabilirsiniz.

Tıpkı evinizde kullandığınız elektrik gibi, bilgisayar gücünü de “kullandığın kadar öde” mantığı ile kiralayabildiğinizi ve bunun size ne kadar tasarruf sağlayabileceğini düşünün.

Bulut muazzam miktarda bilgisayar sunucu gücü, depolama ve ağ bant genişliği dahil olmak üzere birçok hizmetin daha düşük bir fiyata erişilebilir olduğu bir iş modeli sunmaktadır.

Böylece yeni bir bilgi işlem biçimi, şimdiye kadar imkânsız olduğu düşünülen fiyatlara büyük ölçüde kullanılabilir hale gelmektedir.

 

4-Çevik (Her Yerden, Her Cihazdan)

heryerden_hercihazdan_sanalbtGünümüzde büyük şirketler artık birçok hizmeti dış kaynak kullanımı ile tedarik etmektedir.

Bilgi teknolojileri çok karmaşık hale gelmiştir ve çok hızlı yenilenmektedir.

Bütün bu karmaşık ortamın işletilmesi ve yönetilmesi, aynı zamanda bir de güncel tutulması şirket için çok zor ve maliyetlidir.

Bu noktada E-Destech.com  olarak şirketlere ortak kullanılan kaynaklar üzerinden ihtiyaca göre şekillenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılan sunucu platformları ile hizmet veriyoruz.

Bulut kullanıcısının bağlantıları kurması, güçlü bir makineyi açması ve yürütülecek yazılımı kendisine bildirmesi için herhangi birinden yardım istemesi gerekmez. Aksine harekete geçirmek istediği sunucuların kontrol listesini fareyle tıklayarak seçer ve ihtiyacı olan bilgisayarı “kendisi” yapılandırır.

Hatta E-Destech.com  ile bunu iPhone ve iPad’inizden ,Android Tablet veya Telefonunuzdan yapmanız da mümkün. E-Destech.com  yüksek performans gerektiren tüm uygulamalarınızı destekleyerek hem depolama hem de verilerinizin geri çağrılması konusunda size hız ve verim kazandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart