SanalBT Citrix Silver Partner Ortağıdır

Citrix firmasını kısaca;

Citrix ürünleri, istediğiniz anda, istediğiniz noktadan ve her hızdaki bağlantıyı kullanarak uygulamalarınıza sürekli, güvenli ve verimli erişim imkanı sunar. Dünya üzerinde 180,000′den fazla kuruluş Citrix Erişim Plaformu ile kullanıcılarına istedikleri uygulamaya ve ya şirket ağına erişim imkanı sağlamaktadır.

Citrix; Ürün yelpazesi oldukça geniş olan bir firma olmakla beraber, sanallaştırma konusunda üretmiş olduğu çözümlerle adından sıkça söz ettirmektedir.

Citrix ürün ailesinin bilişim teknolojilerini aktif olarak bünyesinde kullanan işletmelere sağladığı yararlar ve uygulama alanları:
– Şirketlere yeni iş sahaları açmak,
– Mevcut kaynakları verimli kullanmak,
– Güvenlik ve kalite standartlarına uygunluk sağlamak,
– Doğal afetler gibi şirketlerin işlerliğini etkileyebilecek durumlara karşı çözüm oluşturmak ve işlerliğin devamını sağlamak.

SanalBT Citrix Silver Partner

Uzaktan kurulum: Firewall cihazının kurulumu ve ayarları, konusunda uzman Network Mühendisi  tarafından uzaktan bağlantı yapılarak tamamlanılmaktadır. Bunun için müşteri tarafında sadece cihazın internet ayarlarının yapılması gereklidir. Bu ilk ayarlar ise telefonla yaptırılmaktadır.Uzaktan Yardım Çağrısı: Herhangi bir problem olduğunda, uzman network mühendisleri uzaktan erişerek problemi gidermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart