SEO HİZMETLERİMİZ

Google arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz.  Müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

Sizce Web Sitesi Yapmak mı Önemli?

Sitenizin Google Aramalarında
Üst Sırada Olması mı Önemli?

Google, Sosyal Medyalar ve Reklam Mecraları

Google ve Gmail

Google ve Gmail, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi internet reklam mecralarından birini sunmaktadır. Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google Ads (Adwords) reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Facebook

Ürün veya hizmetinizin reklamını bir sosyal mecra üzerinde yayınlayarak kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilir ve birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Instagram

Instagram'da görme, ses ve hareket gücüne sahip video reklamlar ve görsel reklamlar aracılığıyla kullanıcılarınızı harekete geçmeye ve satın almaya teşvik edin.

YouTube

Görüntü reklam görmeyenemiz neredeyse kalmamıştır. Sizlere video reklam konusunda yardımcı olabiliriz.

LinkedIn

Çalışma prensibi Facebook reklamlarına benzeyen LinkedIn reklamları aracılığıyla profesyonel bir kitleye, iş insanlarına ve iş arayanlara kolayca ulaşabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz

Yandex

Yandex Direct reklamlarını ile özellikle doğu bloğu ülkeleri, uzak doğu ve türk cumhuriyetlerine yönelik reklamlar yapmaktayız. Türkiye'de çok da kullanılmasa da bu alanda özellikle mail reklamları ile ön plana çıkmaktadır.

Bu Paketler ile Üst Sıralara Çıkacak Mıyım?

Bu paketimiz ile ele aldığımız projelerimizde, kademeli olarak analizlerimizi sürdürüyor ve kalıcılık elde ediyoruz. Bunun yanında takip ettiğimiz Google algoritma güncellemeleri üzerinden projelerimizi kontrol altına alıyoruz. Hiçbir zaman size hayaller sunan bir yazılım firması olmadık. SEO hizmeti alanında doğal bir çalışmayı benimsedik. Biz Google algoritmalarını kandırmaya çalışan değil, Google algoritmalarına yardım ederek, kaliteli web siteleri ortaya çıkarıyoruz. Sadece bu paket ile değil, tüm paketlerimiz sitenizin kazanması üzerine kurgulanmıştır. Paketlerimizde ki farklar, çalışma hacimlerimizde ki farklılıkları göstermektedir. Buda sonuca ulaşmadaki süremizi, doğal olarak değiştirmektedir.

Şunu da belirtmeliyiz ki aklınızdaki tüm karışıklıkları gidererek size uygun bir paket ile çalışma sunuyoruz. Detaylı bir anlatım ve aklınızdaki soruları gidermek adına bize ulaşmanız yeterli.

SEO -1
Aylık Üceti 800TL.

SEO-1

Yıllık öde indirimi kap
TL.800
300 TL. Aylık
 • Ücretsiz Site Analizi
 • Yıllık 9600 TL. yerine 3600 TL.
 • Google TAG
 • İşletme Harita Kaydı
 • Aylık 100 TL.Reklam Desteği
 • 3 Milyon Ziyaretçisi olan 4 farklı siteden Back Link
 • Aylık 10 Adet Size Özel Kelimeler ile İçerik Üretimi ile Yıl Sonunda 120 Adet içerik sahibi olacaksınız
Mini

SEO -2 
Aylık Üceti 1600TL.

SEO-2

Yıllık öde indirimi kap
TL.1600
600 TL. Aylık
 • Ücretsiz Site Analizi
 • Yıllık 19200 TL.yerine 7200TL.
 • Google TAG
 • İşletme Harita Kaydı
 • Aylık 200 TL.Reklam Desteği
 • 3 Milyon Ziyaretçisi olan 4 farklı siteden Back Link
 • Aylık 20 Adet Size Özel Kelimeler ile İçerik Üretimi ile Yıl Sonunda 240 Adet içerik sahibi olacaksınız
Basic

SEO -3 
Aylık Üceti 2500TL.

SEO-3

Yıllık öde indirimi kap
TL.2500
1200 TL. Aylık
 • Ücretsiz Site Analizi
 • Yıllık 30000TL. yerine 14400TL.
 • Google TAG
 • İşletme Harita Kaydı
 • Aylık 500 TL.Reklam Desteği
 • 3 Milyon Ziyaretçisi olan 4 farklı siteden Back Link
 • Aylık 30 Adet Size Özel Kelimeler ile İçerik Üretimi ile Yıl Sonunda 360 Adet içerik sahibi olacaksınız
PopÜler

SEO -4 
Aylık Üceti 3500TL.

SEO-4

Yıllık öde indirimi kap
TL.3500
2400 TL. Aylık
 • Ücretsiz Site Analizi
 • Yıllık 42000 TL. yerine 28800 TL
 • Google TAG
 • İşletme Harita Kaydı
 • Aylık 1000 TL.Reklam Desteği
 • 3 Milyon Ziyaretçisi olan 4 farklı siteden Back Link
 • Aylık 60 Adet Size Özel Kelimeler ile İçerik Üretimi ile Yıl Sonunda 720 Adet içerik sahibi olacaksınız
PRO

Aylık SEO Hizmeti Nasıl Çalışır?

Analizler sonucu belirlenmekte olan anahtar kelimelerin zorluk derecesine ve rekabet düzeyine göre kullanıcılara aylık SEO hizmeti sunulur. Bir çalışmanın bitiş süresini de belirleyen en büyük etken kelimelerin rekabet düzeyi ve web sitenin alt yapılarıdır. Anahtar kelimelere göre farklılık gösteren bu hizmet 6-9-12 ay gibi sürelere kadar uzayabilmektedir. Aylık SEO hizmeti alan kullanıcılara anahtar kelimelerin analizlerinin gerçekleştirilmesinin ardından tahmini süreler verilir. Web site sahiplerine verilen tahmini sürelerinin ardından uygulamalara başlanır ve belirli günler içerisinde web site üzerinde gerçekleştirilen SEO çalışmaları kullanıcılara sunulur.

Sonuç Hedefli Hizmet

Aslında her web sitesi 1 Numarada olmak ister ancak 1 numara her zaman mümkün olmayabilir.. Web site sahiplerinin bulunmak istediği sıralamaların belirlenmesinin ardından anahtar kelimeler üzerinden anlaşmalar sağlanır. Tahmini belirlenmiş olan sıralamalara yerleşme süreleri konuşularak, web site sahiplerine ücretler karşılığında SEO hizmeti sunulur.

Profesyonel SEO Hizmeti Almak Neden Önemlidir?

 • Web dilinden anlamak zorunda değilsiniz, bu işi yapan kişilerin bilmesi gereken bir iş dalıdır.. Bu işi profesyoneller bırakmalısınız.
 • Her an destek alabileceğiniz bir firma ile çalışmak karşınıza çıkabilecek sorunları çözüme ulaştırmanızı kolaylaştırır.
 • Profesyonel olmayan ve güvenilir olmayan kişilere yaptırılan SEO hizmeti web sitenizin üst sıralara çıkmasına yardımcı olmamakla kalmayıp, hatalı işlemler sonucunda Google ve diğer arama motorları tarafından ceza görmenize (Black List Düşmeye) neden olabilir.
 • SEO hizmeti iki konu başlığı altında toplanır, bunlar iç seo ve dış seo olarak adlandırılır. İç SEO çalışmalarında yer alan ve yazılım kısmında yapılan çalışmaların başarı getirebilmesi için profesyonel firmalar ile anlaşmalar sağlamak sizler için avantajlı bir durum haline gelecektir. Dış SEO ise sitenizin dışından özellikle Back Link ve reklam gibi yöntemlerle sitenizi yükseltmektir 
 • Web sitenize zarar verebilecek çalışmaların dışında, uzun vadeli ve doğal çalışmalar yapılır.
 • Profesyonel yardım almak site çalışmalarınızın daima güncel kalmasını sağlayarak arama motorlarında veya üst sıralarda hit almanızı sağlar.

SEO Nedir?

Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu yani ayarları anlamına gelmekte olan SEO, web sitelerinin arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterlere uygun bir şekilde hazırlanmasıdır. Bu hizmet ile arama motorlarında daha fazla hit alma şansı (ziyaretçi trafiği) elde edilir. Arama motorlarında arama sonuçlarında daha fazla kullanıcıya erişim sağlamanın yanı sıra SEO çalışmaları ile siteniz üst sıralara tırmanır.

Doğru SEO çalışması ile siteniz
Google Aramalarında 1 Numara Olabilir..

SEO hizmeti kişiler tarafından oluşturulan web sitelerinin arama motoru sonuçlarında belirlenen anahtar kelimelerin üst sıralara çıkması için gerçekleştirilmekte olan faliyetlerin tümünü kapsar. Bu faliyetler ilk olarak analizleri kapsar. Analizler sonucunda çalışmalar başlatılarak web sitelerini üst sıralara çıkması hedeflenir.

SEO

E-Destech.com olarak Google ile çalışmalarmızı Premier-Partner olarak sürdürmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize aracısız reklam hizmeti sunabilmekteyiz.

Google İş Ortağı rozetine eklenen özellik, işletmelerin kendi özel ihtiyaçları için doğru iş ortağı ajansı belirlemesine yardımcı olmak için tasarlandı. Google Premier İş Ortağı ajanslar, Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlık kazanabiliyor. E-Destech tüm uzmanlıklara sahip sayılı web yazılım firmaları arasındadır.

Google'da 1 Numara OL

Google'da arama sonuçlarında daha görünür olmanızı sağlamak adına sitenizi optimize ediyoruz. Google aramalarında ilk sırada olmanız için çalışıyoruz. Detaylı teknik çalışmalarımızla beraber, günümüzün en geçerli pazarlama tekniklerinden olan içerik geliştirmeleri için fikirlerimizi ve araştırmalarımızla rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Ürün, Hizmet ve Markanızın bilinirliğini ve güvenilirliğini artırmak adına topluluk oluşumuna ve geliştirilmesine büyük önem veriyoruz.

İçerik Pazarlama

Çalıştığımız tüm sektörlerden ve müşterilerimizden edindiğimiz tecrübemizle alışılagelmiş çalışmaların dışına çıkmak her zaman en büyük amacımız. Müşterilerimize verdiğimiz içerik destekleri ile ideal içerik üretimini birlikte başarıyor ve markalarınızı daha da güçlendirmek adına profesyonel yazarlarımızla içerik üretimi yapıyoruz. Bütün çalışmalarımızda marka farkındalığı ve güvenirliğini ön planda tutuyor, internetteki itibarınızı kullanıcıların en doğru ve sağlıklı sonuçlara ulaşabilmesi adına yönetiyoruz.

Site Hızı/Optimizasyonu

Site Analizi ve Dönüşüm Oranları

Doğru ölçümlenmeyen bir web sitesinden verim alınabileceğini düşünmüyoruz. Bu nedenle bütün süreçlerin ölçümlemesini düzenli olarak yaparak çalışmalarımızın dönüşüm ve başarı oranlarını kontrol ediyor, bütün stratejilerimizi veri odaklı oluşturuyoruz. Gerekli noktalarda alternatif ve ek çalışmalar uygulayarak, en doğru ve verimli sonuçlara ulaşana dek stratejilerimize yön veriyoruz.